Zasłonki

Pokój dziecięcy to mały świat naszego szkraba, z którym wiązało się będzie większość jego wspomnień z najmłodszych lat. Warto zadbać, aby obraz dziecięcego pokoju był kolorowy i radosny. Pomagamy osiągnąć ten efekt tworząc nietuzinkowe zasłony do pokoju dziecięcego.

Nasze zasłony to produkty niepowtarzalne, które wspólnie z kolorowa firanką stworzą fascynującą historię. Jej głównym bohaterem będzie mieszkaniec dziecięcego pokoju. Doskonale znamy preferencje najmłodszych, dlatego zasłony wykonujemy w radosnych, pastelowych kolorach.

Wykonywane przez nas zasłony bez problemu połączysz z firanami, tworząc ciekawe zestawienia kolorystyczne. Ta niezwykła ozdoba okna do pokoju dziecięcego z pewnością przypadnie do gustu nie tylko małym domownikom, ale także ich rodzicom.

Wykorzystując całą gamę materiałów i dodatków w postaci guzików, kokardek i innych produktów pasmanteryjnych skroimy na miarę historię rodem z fascynującej dziecięcej bajki. Pobudzimy wyobraźnię małych odkrywców świata i sprawimy, że każda młoda dama poczuje się jak księżniczka w swej komnacie.

Zasłonki W tej kategorii nie ma produktów.